Contacts

logo-ADG-Site_Noir-Transparent_petit
Gembloux Agro-Bio Tech: ADG-Aide au Développement   Gembloux
Sarah Detournay
Passage des Déportés, 2 – 5030 Gembloux
081/62 25 75
sarah.detournay@ong-adg.be

 

Louvain_ccoperationUCL Louvain-la-Neuve: Louvain Coopération
Morgane Goffin
Avenue du Grand Cortil 15A – 1348 Louvain-la-Neuve
010/390 300
mgoffin@louvaincooperation.org

 

ULB_cooperationULB: ULB Coopération
Julia Malaise
Av. Roosevelt, 50 bte 179 – 1050 Bruxelles
02/650 22 81
jmalaise@ulb.ac.be

 

Us1719logo_typo Université de Liège: UniverSud
Justine Di Prima
Traverse des Architectes, 2 Sart Tilman- 4000 Liège
04/366 58 18
justine.diprima@ulg.ac.be

 

logo_color_piedUniversité de Namur: FUCID – Forum universitaire de coopération internationale et de développement
Aurélie Mayné
Rue de Bruxelles, 61 – 5000 Namur
081/72 50 83
aurelie.mayne@unamur.be

 

ucosVUB: UCOS – Universitair Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking
Bram Cleys
Pleinlaan 5, 1050 Brussel
02/614 81 65
contact@ucos.be

 

USLBlogoRVBUniversité Saint-Louis Bruxelles
Isabelle De Clerck
Boulevard du jardin Botanique, 43 – 1000 Bruxelles
02/211 79 21
declerck@fusl.ac.be

 

Logo_fpmsFaculté Polytechnique de Mons (FPMS)
Valérie Nicolas & Christine Dopchie
Rue de Houdain, 9 – 7000 Mons
065/37 40 04
valerie.nicolas@fpms.ac.be
christine.dopchie@fpms.ac.be

 

UMonsUniversité de Mons-Hainaut (UMH)
Mélanie Dutrieux
Place du Parc, 18 – 7000 Mons
065/37 31 43
melanie.dutrieux@umh.ac.be

 

Universiteit Antwerpen: USOS vzw (Universitaire Stichting voor Ontwikkelingssamenwerking)
Janus Verrelst
Prinsstraat 13, 2000 Antwerpen
03/265 56 54
Janus.verrelst@ua.ac.be

 

Laisser un commentaire